Podmínky prodeje

Organizátorem akcí je společnost W2S s.r.o.

Aby ses mohla stát prodejcem, je zapotřebí se nejprve zaregistrovat pomocí jednoduchého formuláře do prodejního systému. Do formuláře vyplníš pouze informace, které jsou nezbytně nutné pro bezproblémový průběh prodeje. Tyto informace budou využity výhradně pro potřeby Co nepotřebuješ.

Termíny nadcházejících událostí zveřejňujeme nejpozději dva týdny před konáním a počet míst pro prodejce je vždy omezený, proto je důležité se zaregistrovat co nejdříve. Limit prodejců odpovídá našim aktuálním kapacitám a velikosti prodejního místa. Před každým Bazárkem budeme všechny prodejce kontaktovat, abychom se ujistili, že se zúčastní. O volných, případně uvolněných místech budeme vždy informovat na našich facebookových stránkách (Co nepotřebuješ). Registrační formulář najdeš na Úvodní stránce, na stránce Spolupráce nebo se zapiš tak, že vybereš požadovaný Bazárek na stránce Kalendář akcí a klikni na "Stát se prodejcem". Pokud se na akci zapíšeš a z jakéhokoliv důvodu se nebudeš moci zúčastnit, uvolni prosím co nejdříve místo jinému prodejci a dej nám o této skutečnosti vědět.

Počet kusů oblečení, které můžeš na našem Fashion Bazárku prodat, necháme na Tobě. Ty sama nejlíp víš, co za prodej a dělání parády ještě stojí. :-) Věříme, že vybereš jen to NEJ, nechceme zaplavit Bazárek hromadou pytlů s nevkusným a děravým oblečením. Doporučujeme si na Bazárek přivézt vlastní stojan s ramínky. Pověšené šaty na nich bezesporu vypadají skvěle, lépe si je nakupující omrknou a osahají a tím se zvýší šance na jejich prodej! V případě, že si vlastní stojan přivezeš, napiš nám o tom do "Tvůj vzkaz" při vyplňování Registračního formuláře. Děkujeme!

Marži pro Co nepotřebuješ z prodejní ceny Vašeho oblečení si neúčtujeme. To znamená, že pokud např. prodáš své triko za 100 Kč, dostaneš za něj 100 Kč. :-) Přines k nám dámské oblečení všech velikostí, boty a doplňky jako jsou např. kabelky, šátky, čepice, klobouky, bižu apod. Dbej, prosím, na to, aby byly všechny kousky vyprané a v použitelném stavu. Pokud chceš prodat poškozené zboží, které lze opravit, snaž se ho prodat za minimální cenu. Mysli na to, že správné nastavení cen rozhoduje o Tvém prodejním úspěchu. Prosíme, abys nás na zboží s jakoukoliv vadou upozornila! Vyhrazujeme si právo nevhodné kousky oblečení odmítnout. Oblečení, které neprodáš a opravdu už ho nepotřebuješ, můžeš věnovat na dobročinné účely.

Pokud máš jakékoliv další otázky, neváhej nás kontaktovat buď emailem na conepotrebujes@seznam.cz nebo prostřednictvím Facebooku.